MİSYONUMUZ YARATICILIĞIMIZI GÜVENİLİR TASARIM ÇÖZÜMLERİNE DÖNÜŞTÜRMEKTİR

PRODA Endsütriyel Tasarım Bilişim Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti 2013 Temmuz ayında Dr. Aydın Öztoprak tarafından kurulmuştur. Dr. Aydın Öztoprak 1o yıldan fazla tasarım tecrübesini, akademik çalışmalarını, ODTÜ ve TOBB ETÜ‘de  verdiği derslerde danışmanlığını yaptığı yüzlerce proje bilgisini reel sektöre PRODA Tasarım aracılığı ile aktarmaktadır. PRODA Tasarım endüstriyel tasarımın firmalar için bir sıçrama tahtası olarak kullanılabileceği inovasyon odaklı endüstriyel tasarım projelerini, üstlenmektedir.

Endüstriyel tasarımın sadece ürün temelli olmadığını, tasarım odaklı düşünme ile bir kurumun tüm süreçlerine uygulanabileceğini bilerek, PRODA Tasarım işverenlerinin tüm süreçlerde iyileştirmeye gitmesini amaçlar. Sektörde 20 yıla yaklaşan tecrübesi ve 5 yılı aşkın kurumsal yapısı ile işverenlerinin tüm tasarım ihtiyaçlarına cevap verebilir. Üretim süreçlerinde onlara destek olur.

Karmaşık Problemlere Katma Değeri Yüksek Çözümler Sunarız

Doğru Çözümler İçin Doğru Araçlar Kullanırız

Üzerinde çalıştığımız probleme göre; el çiziminden, yüksek teknoloji ürünü CAD yazılımlarına, kağıt maketlerden 3 boyutlu yazıcılara  kadar birçok aracı tasarım süreçlerimizde yetkin bir biçimde kullanırız.

Tasarım Sürecimiz

Kavramsal Tasarım

Yenilikçi ürünler kavramsal temelleri sağlam fikirlerden türetilir.

Ön Tasarım Eskizleri

Gerek kağıt kalem ile gerekse son teknoloji ürünü yazılım ve tabletler ile en yaratıcı tasarım fikirlerine ezkiz ile başlarız.

Detaylı Tasarım

Üretime yönelik tasarım için güncel tasarım yazılımlarını etkin biçimde kullanılırız.

CAD Araçları

Güçlü yazılım ve donanım altyapımız ile çok çeşitli CAD ortamlarında çalışmalarımızı tamamlayabiliriz.

Prototipleme

Tasarladığımız ürünü ürettiğimizde yaşadığımız heyecan tarif edilemez.

Tasarım Değerlendirme

Tasarım hiç bitmeyen sürekli geliştirme döngüsü gerektirir. Bunun bilincinde pazara en kısa sürede sunum için çabalarız.

0
Mutlu İşveren
0
Bardak Kahve
0
Yıl Tecrübe

Ekibimizle Tanışın

Aydın Öztoprak, PhD
Aydın Öztoprak, PhDGenel Müdür, Endüstriyel Tasarımcı
20 yıla yaklaşan akademik ve profesyonel deneyimi, ulusal ve uluslar arası tasarım ödülleri, akademik araştırma ve yayınları ile endüstriyel tasarımın her alanında çalışmalar yapmaktadır. Savunma ve Medikal sektörlerine yönelik akademik araştırmaları ve birçok profesyonel projesi mevcuttur.
Ali Emre Berkman, PhD
Ali Emre Berkman, PhDKullanıcı Deneyimi Sorumlusu
2004 yılından itibaren kullanıcı deneyimi, ergonomi ve arayüz tasarımı alanlarında çalışmaktadır. Ülkemizde, kullanıcı deneyimi konusunda en önemli uzmanlardan biridir. Savunma sanayi, bankacılık hizmetleri, medikal cihaz arayüzleri gibi konularda birçok projesi bulunmaktadır.
Dilay Buse Kökoğlu
Dilay Buse KökoğluEndüstriyel Tasarımcı
Sürdürülebilir ürün tasarımı, 3 boyutlu modelleme ve 3D prototipleme konularında çalışmaktadır. Tasarım süreçlerinin optimizasyonu ve verimliliğinin arttırılması için çalışmaktadır.
Irmak İşsever
Irmak İşseverUX/UI Uzmanı
Ürün kullanıcı etkileşimi, kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüz tasarımı alanlarında çalışmaktadır.
Ali Çağakan Parlak
Ali Çağakan ParlakMakine Mühendisi
Mekanik Tasarım, Mekatronik ve üretim yöntemleri konusunda uzmanlaşmıştır.
Turgut Yalçın
Turgut YalçınKimya Mühendisi
Özellikle Karbon Fiber Epoksi Kompozitler olmak üzere Kompozit Malzeme konusunda 30 yılı aşın deneyime sahiptir. Savunma ve Havacılık alanında ileri düzey malzemelerin uygulamaları ve bu konuda Ar-Ge faaliyetlerinde görev almaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Kendimizi Sürekli Geliştiriyoruz

Tasarım sürecimizi, yöntemlerimizi ve araçlarımızı daha da iyileştirmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Yaratıcıyız

Tasarımlarımız akademik olarak kanıtlanmış yöntemlerden beslenir. Her aşamada tasarım odaklı düşünme sistematiğini uygularız.

Daha Fazla

Deneyimliyiz

Yaklaşık 20 yıllık meslek hayaımızda mutlu işverenlerimiz, ulusal ve uluslar arası ödüllerimizle kendini ispat etmiş bir tasarım şirketiyiz.

Daha Fazla

Kararlıyız

Tasarımlarım çözümlerimizin öngörülen isterlere, zaman planına ve en önemlisi bütçeye uyması için tüm bilgi birikimimizi kullanıyoruz.

Daha Fazla

Yaratıcı Fikirlerimiz ve Özenli Çalışmamız ile

Ürünlerinize Değer Katıyoruz

Daha Fazla Bilgi