MİSYONUMUZ YARATICILIĞIMIZI GÜVENİLİR TASARIM ÇÖZÜMLERİNE DÖNÜŞTÜRMEKTİR

PRODA Endüstriyel Tasarım Bilişim Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti 2013 Temmuz ayında Dr. Aydın Öztoprak tarafından kurulmuştur. Dr. Aydın Öztoprak 1o yıldan fazla tasarım tecrübesini, akademik çalışmalarını, ODTÜ ve TOBB ETÜ‘de  verdiği derslerde danışmanlığını yaptığı yüzlerce proje bilgisini reel sektöre PRODA Tasarım aracılığı ile aktarmaktadır. PRODA Tasarım endüstriyel tasarımın firmalar için bir sıçrama tahtası olarak kullanılabileceği inovasyon odaklı endüstriyel tasarım projelerini, üstlenmektedir.

Endüstriyel tasarımın sadece ürün temelli olmadığını, tasarım odaklı düşünme ile bir kurumun tüm süreçlerine uygulanabileceğini bilerek, PRODA Tasarım işverenlerinin tüm süreçlerde iyileştirmeye gitmesini amaçlar. Sektörde 20 yıla yaklaşan tecrübesi ve 5 yılı aşkın kurumsal yapısı ile işverenlerinin tüm tasarım ihtiyaçlarına cevap verebilir. Üretim süreçlerinde onlara destek olur.

Karmaşık Problemlere Katma Değeri Yüksek Çözümler Sunarız

Doğru Çözümler İçin Doğru Araçlar Kullanırız

Üzerinde çalıştığımız probleme göre; el çiziminden, yüksek teknoloji ürünü CAD yazılımlarına, kağıt maketlerden 3 boyutlu yazıcılara  kadar birçok aracı tasarım süreçlerimizde yetkin bir biçimde kullanırız.

Kavramsal Tasarım

Yenilikçi ürünler kavramsal temelleri sağlam fikirlerden türetilir.

Ön Tasarım Eskizleri

Gerek kağıt kalem ile gerekse son teknoloji ürünü yazılım ve tabletler ile en yaratıcı tasarım fikirlerine ezkiz ile başlarız.

Detaylı Tasarım

Üretime yönelik tasarım için güncel tasarım yazılımlarını etkin biçimde kullanılırız.

CAD Araçları

Güçlü yazılım ve donanım altyapımız ile çok çeşitli CAD ortamlarında çalışmalarımızı tamamlayabiliriz.

Prototipleme

Tasarladığımız ürünü ürettiğimizde yaşadığımız heyecan tarif edilemez.

Tasarım Değerlendirme

Tasarım hiç bitmeyen sürekli geliştirme döngüsü gerektirir. Bunun bilincinde pazara en kısa sürede sunum için çabalarız.

0
Mutlu İşveren
0
Bardak Kahve
0
Yıl Tecrübe

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Kendimizi Sürekli Geliştiriyoruz

Tasarım sürecimizi, yöntemlerimizi ve araçlarımızı daha da iyileştirmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Yaratıcıyız

Tasarımlarımız akademik olarak kanıtlanmış yöntemlerden beslenir. Her aşamada tasarım odaklı düşünme sistematiğini uygularız.

Deneyimliyiz

Yaklaşık 20 yıllık meslek hayaımızda mutlu işverenlerimiz, ulusal ve uluslar arası ödüllerimizle kendini ispat etmiş bir tasarım şirketiyiz.

Kararlıyız

Tasarımlarım çözümlerimizin öngörülen isterlere, zaman planına ve en önemlisi bütçeye uyması için tüm bilgi birikimimizi kullanıyoruz.

Yaratıcı Fikirlerimiz ve Özenli Çalışmamız ile

Ürünlerinize Değer Katıyoruz