Tasarımın Her Aşamasında Yaratıcı Çözümler Üretiyoruz

İyi Tasarım, Pazara Hızlı Sunum, Mutlu İşveren

İyi Tasarım

Tasarladığımız her ürün için derinlemesine araştırmalar yaparak bilgiyi yaratıcılıkla harmanlıyor ve inovatif ürünler tasarlıyoruz. İyi tasarıma ulaşmak için birçok alternatif deniyor, optimum çözümü hedefliyoruz.

Pazara Hızlı Sunum

Tasarım ve üretim tecrübemizle tasarım fikirlerinizi en kısa zamanda ürünleştirerek ticarileştirmeniz için size fırsat sunuyoruz. Kullandığımız gelişmiş CAD yazılımları ile mümkün olan en az revizyon ile seri üretime geçmenizi hedefliyoruz.

Mutlu İşveren

Yüksek kaliteli tasarım çözümlerini zamanında sunarak işverenlerimizin beklentilerine cevap veriyoruz. Tecrübemiz ve her geçen gün daha da pekiştirdiğimiz becerilerimiz ile işverenlerimizin çözüm ortağıyız.

İşinizi Geleceğe Taşımak İçin Önerilerimiz

Kullanıcılarınızı Tanıyın!

Birçok firma ürünlerinin kullanıcısı ile müşterisini ayırmakta ve ihtiyaçlarını anlamakta sorun yaşamaktadır. Kullanıcısını sadece pazarlama faaliyetleri üzerinden takip eden firmalar müşterisini tanır ancak çoğu zaman kullanıcısına ulaşamaz.

Geleceği Takip Edin!

Fuarlar sektörünüzün durumu hakkında bilgi verse de ortalama 2-3 yıl önce geliştirilmeye başlanan ürenlerin lansmanı yapılır. Bir ürünü fuarda ilk defa gördüğünüzde bile rakibinizden en az 2 yıl geridesiniz demektir. Trend analizleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek geleceği yakalamak mümkündür.

Tasarım Odaklı Düşünün!

Tasarım odaklı düşünme biçimi sadece ürünleri değil sunduğunuz diğer hizmetleri de iyileştirmenizi sağlar. İşletmenizde ortaya çıkan her türlü sorun tasarım odaklı düşünme sistematiği ile iyileştirilebilir. Bir çok başarılı çok uluslu kurum tasarım odaklı düşünme sistematiğini şirket kültürü haline getirmeye çalışmaktadır.

Tüm Çalışmalarınızı Belgeleyin!

Çalışmaların belgelenerek kayıt altına alınması karmaşık ürün geliştirme işlerinin kişilerden bağımsız olarak kurumsal düzeyde yürütülmesini sağlar. Özellikle endüstriyel tasarım faaliyetlerinin belgelenerek kayıt altına alınması gelecekte doğabilecek yasal zorlukların ve tekrar geliştirme maliyetlerinin önüne geçer.

Ürünlerinizi iyileştirmek için buradayız!

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirtin işinizi geliştirmenize yardımcı olalım