about-us-1

Our Approach

Bakış Açımız

PRODA endüstriyel tasarım, ürün geliştirme ve seri üretim çalışmalarını süreçteki tüm paydaşlar için Etkin, Verimli ve Tatminkar şekilde yürütmek için kurulmuştur. Tüketici Elektroniği, Medikal Ürünler ve Savunma Sanayi  başlıca uzmanlık ve çalışma alanlarımızdır.

Our Story

Hikayemiz

PRODA Tasarım 2013 yılında Aydın Öztoprak tarafından akademik bilgi birikiminin sektöre aktarılması amacıyla kurulmuştur. Kurcumuz ve baş tasarımcımız Aydın Öztoprak lisans yüksek lisans ve doktora çalışmalarını endüstriyel tasarım alanında tamamlayarak örnek üniversite sanayi işbirlikleri hayata geçirmiştir.

Ürün Geliştirme Adımları

PRODA Tasarım her bir işvereni ve projeyi ayrı ayrı ele alarak çözümler geliştirmektedir. Ürün geliştirme sürecini bütüncül bir yaklaşım ile ele alarak kavramsal tasarım, endüstriyel tasarım, prototip ve seri üretim süreçlerinde işverenleri ile birlikte çalışmaktadır.

Kavramsal Tasarım

Çok saçma olduğunu düşündüğünüz bazı fikirler yaratıcı, inovatif çözümlere dönüşebilir. Proda Tasarım kavramsal birçok alternatif geliştirerek son ürünün yenilikçi öğelere içermesi için çalışır.

Endüstriyel Tasarım

Yaratıcı ve yenilikçi tasarımlar sektörel uzmanlık ve bilgi birikiminin doğal sonucudur. PRODA sektörel bilgi birikimini tasarımları en kısa zamanda pazara sunmak için kullanır.

ınovasyon

Mükemmel ürünü yaratmak mümkün olmayabilir ama inovasyon odaklı mükemmel ürün geliştirme stratejisini yaratmak mümkündür.

prototip ımalatı

Tasarım alternatiflerini hızlı hem sayısal hem de fiziksel ortamda kısa zamanlarda üreterek tasarım sürecini en kısa zamanda tamamlıyoruz.

analiz

Alanının en iyisi analiz ve simülasyon yazılımları ile parçaları daha üretmeden gerçekçi biçimde statik ve dinamik yüklere karşı test etmek mümkündür.

uretim planlama

Geliştirdiğimiz ürünleri en kısa zamanda en iyi şekilde üretebilmeniz için ara mamüllerinizi, tedarikçilerinizi ve malzeme kullanımınızı planlamanıza yardımcı oluyoruz.

Buyrun Görüşelim...

PRODA Tasarım'ın yenilikçi ürün geliştirme faaliyetleri ve endüstriyel tasarım tecrübesi hakkında bilgi almak ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için her zaman ofisimize bekleriz...