home-2

Yenilikçi Tasarım

Tasarladığımız her ürün kullanıcı, kavram ve bağlam araştırmasına dayanır.  Elde ettiğimiz bilgi ekibimizin yaratıcılığı ile birleşir ve inovatif ürünlere dönüşür.

Learn More

home-3

Pazara Hızlı Sunum

Tasarım ve üretim tecrübemizi alt yüklenicilerimizin kabiliyetleri ile birleştirerek ürün fikirlerinizi en kısa zamanda tasarlıyor, prototipliyor ve ürünleştiriyoruz.

Learn More

home-1

Mutlu İşveren

Yüksek kaliteli tasarım çözümlerini zamanında sunarak işverenlerimizin beklentilerini aşan çözümler üretiyoruz

Learn More

Tasarım Hiç Bitmez

Endüstriyel Tasarım alanında uzmanlaşan PRODA TASARIM yenilikçi innovatif ürün geliştirme sürecinin tümünde hizmet sunmaktadır.

Alanında öncü birçok firma ile 30’dan fazla ürün tasarlayarak üretime sunan PRODA ekibi, tasarımları ile birçok ödül almıştır.

Yenilikçi, üretilebilir, katma değeri yüksek endüstriyel tasarım; ürün geliştirme süreçlerinde yirmi kata kadar katma değer kazandırmaktadır!

Herşey tasarlanır ancak çok az şey iyi tasarlanır. PRODA Tasarım işverenlerinin beklentilerini aşarak sadece kullanım esnasında değil, üretim, montaj ve bakım senaryolarında da katma değer yaratan ürünler hayata geçirir.

home-4

Buyrun Görüşelim…

PRODA Tasarım’ın yenilikçi ürün geliştirme faaliyetleri ve endüstriyel tasarım tecrübesi hakkında bilgi almak ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için her zaman ofisimize bekleriz…


Proda Nerede?